آموزش خصوصی و عمومی نرم افزار فلوئنت

نرم افزار فلوئنت و به عبارتی انسیس فلوئنت توانایی شبیه سازی انواع رژیم های جریان سیال از چند فازی گرفته تا واکنش شیمیایی و یا جریان های تراکم پذیر و ناپذیر را دارا می باشد. استفاده از این نرم افزار در بسیاری از رشته های مهندسی از جمله: مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی معماری و مهندسی عمران و سازه های هیدرولیکی کاربردهای فراوانی دارد.

این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه شبیه سازی با نرم افزار فلوئنت در کاربردهای مختلف (بیش از 2000 پروژه) آماده ارائه خدمات آموزش و پشتیبانی تخصصی این نرم افزار می باشد. این مجموعه همواره سعی کرده است در زمینه آموزش و مشاوره مسائل مربوط به CFD و یا پروژه های قابل انجام با نرم افزار فلوئنت، بهترین خدمات را ارائه دهد. نزدیک به ده سال است که این مجموعه در زمینه پروژه های فلوئنت و یا پروژه های CFD که با نرم افزار فلوئنت انجام می شود، با مراکز دانشگاهی، آکادمیک و صنعتی همکاری مستمر داشته و در زمینه مقالات بین المللی نیز به عنوان داور انتخاب شده است.

کارگروه آموزش این مجموعه سعی کرده است تا بهترین شرایط را برای تمامی متقاضیانی که نیازمند آموزش در هر زمینه ای میباشند را فراهم نماید. از این رو جلسات آموزش خود را به دو صورت حضوری و مجازی ارائه می دهد. هرکدام از این آموزش ها نیز خود در دو دسته عمومی و خصوصی ارائه می شوند.

دوره های حضوری آموزش های عمومی در قالب دوره های آموزشی در دفتر آموزشگاه این شرکت برگزار شده و متقاضیان می توانند با ثبت نام در دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته ثبت نام نموده و پس از تکمیل ظرفیت، در این دوره ها شرکت نمایند. این دوره ها همراه با حل پروژه در جلسات آموزش بوده و همچنین مسائلی نیز به عنوان تمرین به دانشجویان داده شده که در جلسه بعدی رفع اشکال خواهد شد.

دوره های حضوری آموزش های خصوصی در قالب کلاس های آموزشی خصوصی در دفتر اصلی شرکت و تنها با حضور یک فرد و تنها در راستای پروژه متقاضی و البته موارد خواسته شده از طرف متقاضی ارائه می شود. در این نوع آموزش متقاضی می تواند تمامی خواسته های خود را به صورت حضوری و با توضیحات کامل در مورد پروژه و یا موضوع خاص مدنظر خود دریافت نماید. در این شیوه آموزش، تمامی موارد بنا به انتخاب متقاضی بوده و آموزش ها به صورت تخصصی و پروژه محور می باشد. لازم به توضیح است که این آموزش های بنا به درخواست متقاضی میتواند با هرکدام از نرم افزارهای گمبیت، دیزاین مدلر، انسیس مشینگ، فلوئنت و سی اف دی پست باشد و در پایان جلسه آموزش، فیلم آموزشی ذخیره شده و به متقاضی تحویل داده خواهد شد.

دوره های مجازی آموزش ها نیز کاملا شبیه حالت حضوری بوده و از لحاظ محتوا، کیفیت، تعداد ساعات آموزش، مدرس و … هیچ تفاوتی نخواهد داشت. این دوره به منظور رفاه حال متقاضیانی که در تهران حضور نداشته و یا امکان حضور در دوره های عمومی و یا خصوصی را به صورت حضوری ندارند، برگزار می شود. این دسته از متقاضیان نیز می توانند جهت ثبت نام در دوره آموزش عمومی مجازی نرم افزار فلوئنت با تلگرام  Ansysfluentsupport@ در ارتباط باشند و یا به منظور سفارش آموزش خصوصی مجازی پروژه محور از لینک ثبت سفارش زیر استفاده نمایند.

آموزش ها به صورت تخصصی و پروژه محور بوده و بنا به درخواست متقاضی روی زمینه خاص انجام می شود. متقاضیانی که در تهران حضور دارند برای جلسات آموزشی می توانند به دفتر تهران مراجعه نمایند. متقاضیان عزیزی که در شهرستان هستند می توانند به صورت زنده با نرم افزار های آموزش مجازی آموزش مورد نظر خود را دریافت نمایند. در پایان جلسه آموزش، فیلم آموزشی ذخیره شده و به شما تحویل  داده خواهد شد. آموزش ها بنا به انتخاب شما با نرم افزار گمبیت، دیزاین مدلر، انسیس مشینگ، فلوئنت و سی اف دی پست می باشد.

برای سفارش جلسه آموزش خصوصی چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و یا در صورتی که ابهامی و یا سوالی قبل از سفارش جلسه آموزشی دارید با شماره دفتر و یا شماره همراه ارائه شده تماس بگیرید.