سفارش پروژه فلوئنت

دینامیک سیالات محاسباتی یکی از زمینه های نوپا در رشته مهندسی مکانیک می باشد که به تمام علوم طبیعی و دیگر مهندسی ها خدمات ارائه می دهد. این خدمات شامل طراحی، بهینه سازی و بهبود دستگاههایی است که در یک قسمت آنها، سیال نقش تعیین کننده و یا محدود کننده را دارد. مثالهای بسیار زیادی از این نوع دستگاهها وجود دارد، از دستگاههای نظامی که شامل جنگنده ها و زیردریایی ها  تا دستگاه های پزشکی و بیومدیکال مانند پمپ های قطره ای. این علم با توجه به کاربرد بسیار وسیع کاربردهای بسیار مخرب و کاربردهای بسیار سازنده دارد و میتواند در بسیاری از موارد بازده را بالا خواهند برد.

شرکت پردازشگران مهر با تجریه چند ساله از سال ۱۳۸۷ در زمینه انجام پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی قادر به انجام انواع پروژه های شبیه سازی و طراحی و بهبود سیستم های سیالاتی می باشد. این فعالیت همه زمینه های مهندسی و علوم طبیعی را شامل می شود، از مهندسی مکانیک گرفته تا شیمی، هوافضا، معماری، سازه های هیدرولیکی تا مهندسی کشاورزی و …

فعالیت و خدمات شرکت ما در هر سه حوزه صنعتی، تحقیقاتی و دانشگاهی می باشد. با توجه به صنعت پیر و ضربه دیده کشور عزیزمان ایران، می توان با فعالیت های تیمی و شرکتی در ابعاد پایین، هر یک به سهم خود این صنعت را از این ورطه نجات دهد.

خدمات ما شامل مشاوره پروژه شبیه سازی سیالاتی، مشاوره پروژه بهینه سازی و طراحی سیستم های شهری و تهویه مطبوع، شبیه سازی دینامیک سیالات با نرم افزار های فلوئنت و سی اف ایکس، آموزش شبیه سازی با این نرم افزارها، استخراج نتایج و تحلیل شبیه سازی می باشد. این مجموعه سعی کرده است خدمات خود را در قالب های متنوعی ارائه دهد. این زمینه های خدماتی شامل انجام مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه آکادمیک،مشاوره پروژه صنعتی، انجام پروژه صنعتی، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه CFD و تمامی پروژه های درسی فلوئنت می باشد.

حهت سفارش پروژه می توانید از قسمت سفارش پروژه در منوی اصلی اقدام کنید و در صورتی نیاز به مشاوره اولیه برای تعریف پروژه دارید با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید. پس از مشاوره و توافق نهایی راجع به تعریف درخواست خود، یک پروژه در ناحیه کاربری شما با فازهای مختلف با هزینه و زمان تحویل مختص به خود تعریف خواهد شد.