سفارش پروژه فلوئنت

دینامیک سیالات محاسباتی یکی از زمینه های نو پا در رشته مهندسی مکانیک می باشد که به تمام علوم طبیعی و دیگر مهندسی ها خدمات ارائه می دهد. این خدمات شما طراحی ، بهینه سازی و بهبود دستگاههای هست که در یک قسمت آنها، سیال نقش تعیین کننده و یا محدود کننده را دارد. مثالهای بسیار زیادی از این نوع دستگاهها وجود دارد، از دستگاههای نظامی که شامل جنگنده ها و زیردریای ها  تا دستگاه های پزشکی و بیومدیکال مانند پمپ های قطره ای . این علم با توجه به کاربرد بسیار وسیع کاربردهای بسیار مخرب و کاربردهای بسیار سازنده دارد و این بشر هست که تصمیم می گیرد به کدام سو برود. شرکت پردازشگران مهر با تجریه چند ساله از سال ۱۳۸۷ در زمینه انجام پروژه های دینامیک سیالات محاسباتی قادر به انجام انواع پروژه های شبیه سازی و طراحی و بهبود سیستم های سیالاتی می باشد. این فعالیت همه زمینه های مهندسی و علوم طبیعی را شامل می شود ، از مهندسی مکانیک، شیمی، هوافضا، معماری، سازه های هیدرولیکی تا مهندسی کشاورزی و غیره

فعالیت و خدمات شرکت ما در هر سه حوزه صنعتی، تحقیقاتی و دانشگاهی می باشد . با توجه به صنعت پیر و ضربه دیده کشور عزیزمان ایران، می توان با فعالیت های تیمی و شرکتی در ابعاد پایین ، هر یک به سهم خود این صنعت را از این ورطه نجات دهد.

حهت سفارش پروژه می توانید از قسمت سفارش پروژه پروژه در منوی اصلی اقدام کنید و در صورتی نیاز به مشاوره اولیه برای تعریف پروژه دارید با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید . پس از مشاوره و توافق نهایی راجع به تعریف درخواست خود، یک پروژه در ناحیه کاربری شما با فازهای مختلف با هزینه و زمان تحویل مختص به خود تعریف خواهد شد.