فروش پروژه مهندسی، فروشنده محصولات خود شوید

شرکت پردازشگران مهر، از عموم مهندسان و دانش آموخته‌گان شاغل در زمنیه شبیه سازی با نرم افزار های مهندسی با افتخار دعوت به عمل می آورد. این گروه طرحی با نام “فروشنده شوید” را در سایت انسیس فلوئنت راه اندازی کرده است.

این طرح به تازگی و  با تلاش فراوان گروهی از کارشناسان این مجموعه و با رعایت تمامی نکات مورد نیاز جهت رعایت حقوق مشتریان و همچنین فروشندگان این مجموعه تدوین شده و به مرحله اجرا درآمده است. در این طرح تمامی دانشجویان، کارشناسان و مهندسانی که در زمینه های کاری این مجموعه مشغول به کار بوده و توانایی انجام شبیه سازی و مدل سازی مهندسی را دارا می باشند، می توانند کارهای انجام شده خود را با نام خود در فروشگاه خود در قالب فروشگاه سایت به فروش برسانند.

چرا فروشنده شوید؟

این مجموعه همواره مورد محبت مشتریان و همکاران خود بوده و همواره قدردان این عزیزان می باشد. بسیاری از همکاران و همچنین فراگیران دوره های آموزشی نرم افزاری این مجموعه، نتایج شبیه سازی و مدل سازی های خود را برای این مجموعه ارسال می کنند. نتایج بسیار خوب بدست آمده در بسیاری از این شبیه سازی ها و مدل سازی ها باعث شد تا جرقه اولیه این طرح زده شود. همکاری این مجموعه با تمامی علاقمندان این رشته جذاب مهندسی همواره در صدر اهداف این مجموعه بوده است. علاوه بر این، این طرح می تواند به تنوع محصولات فروشگاه کمک کرده و بسیاری از زمینه های مهندسی را پوشش دهد.

از طرفی این طرح می تواند به عنوان منبع درامدی هرچند ناچیز برای دانشجویان و همکاران به شمار آید. البته که لازم به ذکر است که همکارانی در این زمینه با ما همکاری داشته اند که درآمد قابل توجهی را از فروش محصولات خود کسب کرده اند و هم اکنون نیز به شیوه های دیگر با این مجموعه همکاری می نمایند.

این مجموعه در نظر دارد از میان همکارانی که به عنوان فروشنده با ما همکاری می نمایند، با توجه به میزان محصولات و همچنین کیفیت محصولات ارائه شده، به عنوان همکار در این مجموعه و یا به عنوان مدرس دوره های آتی نرم افزاری این شرکت استخدام نماید.

چرا به ما اعتماد کنید؟

سابقه این مجموعه و نام نیک این گروه که چیزی نزدیک به یک دهه در زمینه شبیه سازی و مدلسازی مشغول به کار می باشد، بر تمامی مشتریان، همکاران و علاقمندان به این زمینه مهندسی پوشیده نیست.

پاسخگویی بی نظیر و مشتری مداری یکی از مهمترین شاخصه های این مجموعه می باشد، که البته جایگزین دقت و حساسیت این مجموعه در مورد پروژه ها نخواهد شد.

مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی و نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت این مجموعه در شبکه مجازی، دلیل دیگری است که می تواند اعتبار و قانونی بودن این مجموعه را تامین نماید.

چگونه فروشنده شویم؟

شما عزیزان می توانید از طریق این لینک اقدام به ثبت نام نمایید. روند ثبت نام در این طرح به شرح زیر است:

  • ثبت نام در سایت و تکمیل کردن اطلاعات مورد نیاز به صورت دقیق
  • تایید هویت و مدارک از طرف مدیر فروشگاه بعد از پر کردن فرم ارسال مدارک
  • ارسال محصول مورد نظر و تعیین قیمت پیشنهادی از طرف فروشنده
  • بررسی محصول ارسالی توسط کارشناس مربوطه این مجموعه
  • تصحیح درصورت نیاز و تکمیل مشخصات مربوط به محصول از طرف مدیر فروشگاه
  • تایید اصلاحات (در صورت ایجاد اصلاح) توسط فروشنده
  • تایید نهایی محصول و افزوده شدن به لیست محصولات با نام فروشنده

توضیح مختصری در مورد پنل فروشنده ها

پس از ثبت نام به عنوان فروشنده و تایید مدارک توسط کارشناس مربوطه، پنل شما فعال شده و شما قادر هستید که تنظیمات خاص مربوط به فروشگاه خود را به سلیقه خود انجام دهید. شاید این شائبه برای فروشندگان عزیز پیش بیاید که این فروشگاه خودش محصولات رو به اسم خودش میفروشد و هیچ اطلاعاتی از میزان فروش و تعداد فروش به فروشنده ارائه نمی کند!

به هیچ عنوان اینطور نیست، در این طرح هریک از شما عزیزان در قالب یک فروشنده به مانند مدیر فروشگاه این شرکت در سایت صاحب یک فروشگاه هستید که محصولات شما با نام خود شما همراه با تمامی محصولات این شرکت به فروش می رسد و هیج تفاوتی با محصولات خود فروشگاه شرکت ندارد.

در ضمن پنل شخصی که فقط خود شما به آن دسترسی دارید شامل قسمت های مختلفی هست که توضیح مختصری در مورد آن داده می شود.

قسمت پیشخوان

 

 

در این قسمت، فروشنده می تواند اطلاعات کلی مربوط به محصولات خود را که شامل مواردی چون: میزان کل فروش، تعداد محصولات فروخته شده، میزان بازدید ها و … را مشاهده نموده و میزان موجودی خود را با توجه به تعداد فروش محصولات مشاهده نماید.

محصولات

 

 

در این قسمت، فروشنده می تواند تعداد محصولات خود را مشاهده نموده و در ضمن می تواند از تعداد محصولات آنلاین خود (محصولات تایید شده و نمایش داده شده در سایت) و همچنین محصولات پیش نویس خود (محصولات در انتظار تایید) مطلع شده و در جریان میزان بازدید های دقیق هر محصول باشد.

سفارشات

 

 

در این قسمت فروشنده می تواند سفارشات مربوط به محصولات خود را که از طرف مشتریان فروشگاه انجام شده را مشاهده نماید.

گزارشات

 

 

در این قسمت فروشنده می تواند اطلاعات کامل مربوط به محصولات خود را با جرئیات کامل مشاهده نماید. این جرئیات شامل میزان فروش کلی، فروش هر محصول، بیشترین فروش، بهترین محصول از لحاظ درآمدزایی و … می شود.

برداشت

 

 

در این قسمت که مربوط به ثبت درخواست برداشت از میزان موجودی فروشنده می شود، فروشنده می تواند بدون محدودیت اقدام به ثبت درخواست برداشت نماید و وجه درخواستی بین 48 تا 72 ساعت به حساب معرفی شده که باید منطبق با اطلاعات مدارک ارسالی باشد واریز می گردد.

موارد دیگری چون کوپن تخفیف، تخفیف کلی، تخفیف موردی، تخفیف زمانی، فروش کلی، نظرات و … نیز در این پنل لحاظ شده است که به فروشندگان عزیز توصیه می گردد فیلم آموزشی که در مورد نحوه ثبت نام و پنل شخصی فروشنده ها آماده شده است را که تمامی نکات و توضیحات مهم و لازم در آن به صورت تصویری وجود دارد، از پایین همین صفحه مشاهده نمایند.

لازم به ذکر است که پنل شخصی فروشنده ها، کاملا متعلق به خود فروشنده بوده و این مجموعه هیچ دخل و تصرفی مطابق قوانین کسب و کار اینترنتی در این پنل نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به ایمیل support@ansysfluent.ir و یا از طریق تلگرام با شماره 09126238673 ارتباط برقرار نمایید.