قوانین

مشتریان محترم:

توضیحات و محتویات هر پروژه در متن پروژه ذکر شده است و در زمان ثبت قرارداد زمان درخواستی برای تحویل به صورت دقیق مشخص می شود.
روش های  مدلسازی، مشینگ و آنالیز به صورت کاملا صریح مشخص می گردد. (در صورت وارد نکردن به منزله انتخاب با توجه نظرات تخصصی شرکت می باشد)
در خواست ها و انتظارتی که از این خدمات این شرکت دارید به صورت کاملا واضح بنویسید. (از جمله استقلال از شبکه، صحت سنجی و …)

کل پروژه به صورت چند فاز مختلف تعریف شده و پس از اتمام هر فاز، نتایج برای شما ارسال شده و در صورت تایید از طرف شما، هزینه آن فاز پرداخته شده، فایل های شبیه سازی برای شما ارسال خواهد شد. آموزش شبیه سازی این فاز به شما انجام خواهد شد.

زمان شروع هر فاز، با پرداخت هزینه فاز قبلی خواهد بود. لازم به ذکر است که پس از تایید نتایج آن فاز بسته شده و به هیچ وجه قابل اصلاح کردن نمی باشد و برگردان وجه آن فاز امکان پذیر نمی باشد. (حتما قبل از واریز هزینه صحت نتایج بررسی شود)
مقدار هزینه انجام پروژه در همان روز قرارداد بسته خواهد شد و در صورت ثابت ماندن پروژه تغییر نخواهد کرد.
30% هزینه اولیه به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد شد.
در صورت انصراف در خواست کننده پروژه از ادامه پروژه،بعد از یک روز کاری پیش پرداخت به هیچ وجه برگردانده نخواهد شد.

جهت پیگیری وضعیت پروژه می توانید ترجیحا از طریق شماره دفتر شرکت و یا ناحیه کاربری خود اقدام کنید. (از ارسال پیام در هر گونه نرم افزار های اجتماعی جهت پیگیری پروژه خودداری فرمایید.)
نوع طرح ( آکادمیک، صنعتی، تحقیقاتی و …) قبل از اخذ قرارداد کامل مشخص شده چرا که کیفیت کار انجام شده در محدوده نوع طرح تعریف شده خواهد بود. لذا از امتناع کردن به ذکر اینکه کار مربوط به چه فعالیتی می باشد خودداری فرمایید.
هزینه جلسات آموزشی قبل از برگزاری کلاس باید به صورت کامل پرداخته شود و هیچگونه پشتیبانی (رفع اشکال و سوالات جانبی) وجود ندارد و و در صورت تمایل می توانید درخواست جلسات آموزشی دیگری داشته باشید و در صورت تایید، یک جلسه برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

فروشندگان محترم:

شرکت پردازشگران مهر پس از تایید هویت فروشنده و بررسی مدارک ارسالی حساب کاربری و فروشگاه شخصی وی را فعال و شرایط مورد نیاز فعالیت برای فروشنده را محیا می سازد.

فروشنده موظف است مدارک خود را به صورت کاملا واضح و بدون کم و کاست برای این شرکت ارسال نماید.

هر فروشنده موظف است خدمات و پشتیبانی محصولات، خدمات و پروژه های شبیه سازی شده خود را که توسط فروشگاه به مشتریان فروخته شده است را به مدت دو هفته کاری از آخرین فروش هر محصول به صورت کامل ارائه داده و رضایت مشتری را جلب نماید.

این خدمات شامل ارائه و ارسال تمامی فایل های مورد نیاز مشتری اعم از هندسه، شبکه بندی، شبیه سازی و نتایج نهایی می باشد.
ارائه مشاوره، آموزش و پشتیبانی پروژه یا محصول فروخته شده به صورت آنلاین رایگان نبوده و هزینه این پشتیبانی از مشتری دریافت شده و مطابق سهم تعیین شده در قرارداد، متعلق فروشنده می باشد و به حساب وی منظور می گردد.

فروشنده هیچ گونه حقی در مورد ارتباط با مشتری به صورت مستقیم و بدون اطلاع این شرکت را ندارد.

فروشنده برای ارتباط با مشتری درصورت لزوم، می تواند از طریق اطلاع به این شرکت اقدام نموده و چنانچه نیاز به ارتباط بین مشتری و فروشنده احساس شود، این شرکت مراحل و روند برقراری ارتباط را مشخص می نماید.