مدل احتراق نیمه پیش آمیخته Partially Premixed Combustion در فلوئنت

مدل احتراق نیمه پیش آمیخته Partially Premixed Combustion در فلوئنت

استفاده از مدل احتراق نیمه پیش آمیخته  Partially Premixed Combustion

انتخاب مدل احتراق نیمه پیش آمیخته ، مدل احتراق نیمه پیش آمیخته آشفته را فعال می کند. این گزینه فقط برای جریان های آشفته و با استفاده از حلگر pressure-based در دسترس است. مدل احتراق نیمه پیش آمیخته  در انسیس فلوئنت بر اساس مدل احتراق بدون پیش آمیختگی و مدل احتراق پیش آمیخته است.

در احتراق غیر پیش آمیخته، سوخت و اکسیدکننده در دو جریان مجزا وارد منطقه واکنش می شوند. این در تضاد با  سیستم احتراق با پیش آمیختگی است، که در آن مواکنش دهنده ها قبل از سوزانده شدن با یکدیگر در سطح مولکولی آمیخته می شوند.

 

 مدل احتراق نیمه پیش آمیخته

سیستم های احتراق نیمه پیش آمیخته Partially premixed combustion  شعله های پیش آمیخته با مخلوط های غیر یکنواخت سوخت و اکسید کننده هستند.  چنین شعله های آتش شامل جت احتراق با پیش اختلاط هستند که در یک فضای ساکن تخلیه می شوند.

ANSYS FLUENT دارای سه نوع مدل احتراق نیمه پیش آمیخته است.

Chemical Equilibrium

Steady Diffusion Flamelet

Flamelet Generated Manifold

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت، جریان های واکنشی، جریان های غیر واکنشی و احتراق در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

نظر خود را بنویسید