مدل اسپالارت آلماراس Spalart-Allmaras در جریان آشفته در انسیس فلوئنت

مدل اسپالارت آلماراس Spalart-Allmaras در جریان آشفته در انسیس فلوئنت

مدل اسپالارت آلماراس   Spalart-Allmaras

در این بخش مدل اسپالارت آلماراس   Spalart-Allmaras بررسی شده است. هنگامی که شبیه سازی شما در انسیس فلوئنت نیازمند مدل توربولانس یا مدل آشفتگی می باشد. شما نیاز به فعال کردن تنظیمات، مدل ها و گزینه های مربوطه دارید. همچنین باید شرایط مرزی آشفته را فراهم کنید

مدل اسپالارت آلماراس  Spalart-Allmaras   یک مدل یک معادله ای است که یک معادله انتقال مدل سازی شده را برای ویسکوزیته جنبشی توربولانس حل می کند. مدل اسپالارت آلماراس  به طور خاص برای کاربردهای هوافضا شامل جریان های محدود به دیوار طراحی شده است. و نشان داده شده است که نتایج خوبی برای لایه های مرزی در معرض گرادیان های فشار معکوس می دهد. این مدل نیز در کاربرد های مربوط به توربوماشین ها در حال استفاده شدن است.

در شکل اصلی خود، مدل اسپالارت آلماراس  Spalart-Allmaras  یک مدل موثر در جریان های با رینولدز پایین است. به منطقه تحت تاثیر ویسکوزیته نیاز دارد که بتواند به طور مناسب مدل سازی را انجام دهد. (y+~1).

در انسیس فلوئنت  ANSYS FLUENT، مدل اسپالارت آلماراس   Spalart-Allmaras  با یک بهبود رفتار دیواره بهبود داده شده است، و به ما این اجازه را می دهد که که از مدل بدون وابستگی به وضوح y+ دیواره مدل سازی را انجام دهیم.  روش به طور اتوماتیک از فرمول زیر لایه لزج به فرمول لگاریتمی بر اساس y+  تغییر می کند.

 

محدودیت های مدل اسپالارت آلماراس در جریان آشفته

مدل اسپالارت آلماراس  Spalart-Allmaras در انسیس فلوئنت شامل محدودیت هایی از قبیل موارد زیر است.

مدل اسپالارت آلماراس  Spalart-Allmaras به طور کلی برای جریان های آیرودینامیکی توسعه داده شد. و این مدل برای شبیه سازی جریان های صنعتی کالیبره نمی باشد. بنابراین خطاهای شدید در جریان های برشی آزاد، مخصوصا جت صفحه ای و گرد ایجاد می کند. به علاوه نمی توان برای زوال همگن و همسانگرد اغتشاش به آن اعتماد کرد.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل جریان آشفته، جریان توربولان  یا مغشوش با مدل اسپالارت آلماراس  Spalart-Allmaras در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

نظر خود را بنویسید