مدل انتقال گونه Species Transport و شبیه سازی احتراق در فلوئنت

مدل انتقال گونه Species Transport و شبیه سازی احتراق در فلوئنت

مقدمه مدل انتقال گونه Species Transport

با فعال کردن مدل مدل انتقال گونه می توانید انتقال چند گونه را بررسی کنید. ( چه به صورت غیر واکنشی یا واکنشی، بسته به انتخاب واکنش).

جریان واکنشی با استفاده از مدل انتقال گونه ( species transport) می تواند مدل سازی شود. جریان­های همراه با واکنش شامل جریان سیال و واکنش های شیمیایی همان زمان می­ باشند. احتراق یک نوع واکنش شیمیایی همراه با جریان سیال است که  در بسیاری از بخشهای صنعتی از قبیل موتورهای احتراق داخلی، توربین گاز، محفظه احتراق نیروگاه و .. کاربرد دارد. هدف اصلی بررسی جریان­ها همراه با واکنش و احتراق این است که درک این جریانها عمیقا انجام گیرد تا بتوان سیستمهایی صنعتی که در آن ها چنین فرایندهایی رخ می دهد را بهینه سازی کرد.

 

مدل انتقال گونه Species Transport

انسیس فلوئنت می تواند مخلوط شدن و انتقال گونه های شیمیایی را با حل معادلات بقایی که همرفت، انتشار، و منابع واکنش برای هر جزء گونه را توصیف می کند، مدل کند.  واکنش های شیمیایی به طور همزمان می توان مدل کرد، با واکنش هایی که در فاز bulk رخ می دهند (واکنش های حجمی) و / یا بر روی دیوار یا سطح، و در محیط متخلخل. قابلیت های مدل سازی انتقال گونه، هم با واکنش و هم بدون واکنش و ورودی هایی که شما در هنگام استفاده از مدل فراهم میکنید،در راهنمای انسیس فلوئنت نیز توضیح داده شده است.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت، جریان های واکنشی، جریان های غیر واکنشی و احتراق در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

نظر خود را بنویسید