مدل توربولانسی k-kl-ω Transition در نرم افزار انسیس فلوئنت

مدل توربولانسی k-kl-ω Transition در نرم افزار انسیس فلوئنت

مقدمه مدل توربولانسی k-kl-ω Transition

در این بخش مدل توربولانسی k-kl-ω Transition بررسی شده است. هنگامی که شبیه سازی شما در انسیس فلوئنت نیازمند مدل توربولانس یا مدل آشفتگی می باشد. شما نیاز به فعال کردن تنظیمات، مدلها و گزینه های مربوطه دارید. همچنین باید شرایط مرزی آشفته را فراهم کنید.

این یک واقعیت که متاسفانه هیچ مدل توربولانسی را نمی توان برای همه مسائل استفاده نمود. انتخاب مدل تلاطم بستگی به ملاحظات زیر دارد. مواردی مانند: فیزیک جریان، سطح دقت مورد نیاز، منابع محاسباتی در دسترس، و مقدار زمان موجود برای شبیه سازی. برای انتخاب مناسب ترین مدل توربولانسی برای مسئله خود، شما نیاز به درک توانایی ها و محدودیت های مدل های موجود دارید.

در ادامه مدل توربولانسی k-kl-ω Transition بررسی شده است.

 

مدل توربولانسی k-kl-ω Transition

مدل توربولانسی  k-kl-ω Transition برای پیش بینی توسعه لایه مرزی و محاسبه شروع گذار استفاده می شود. این مدل می تواند بطور موثر برای انتقال از لایه مرزی آرام به یک رژیم آشفته مورد استفاده قرار گیرد.

مدل توربولانسی  k-kl-ω Transition یک مدل سه معادله ای از نوع گردابه-لزجت می باشد. شامل معادلات انتقال برای انرژی جنبشی آشفته، انرژی جنبشی آرام و مقیاس زمانی آشفته عکس (امگا) می باشد.

اگر مدل توربولانسی  k-kl-ω Transition را برای شلبه سازی در فلوئنت را انتخاب کنید، اجباری برای تغییر مقادیر ثابت ندارید.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل جریان آشفته، جریان توربولان  یا مغشوش با مدل توربولانسی k-kl-ω Transition در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

نظر خود را بنویسید