مدل composition PDF transport برای شبیه سازی احتراق در فلوئنت

مدل composition PDF transport برای شبیه سازی احتراق در فلوئنت

مدل composition PDF transport یا مدل انتقال ترکیب تابع احتمال چگالی یا مدل انتقال ترکیب PDF

مدل composition PDF transport مانند مدل نرخ محدود آرام (Laminar Finite-Rate ) و مدل EDC (مدل اتلاف گردابه) باید هنگامی استفاده شود شما علاقه مند به شبیه سازی اثرات جنبشی شیمیایی نرخ محدود در جریان آشفته هستید. با مکانیسم های شیمیایی مناسب، گونه تحت کنترل از لحاظ انرژی جنبشی مانند CO و NOx، و همچنین از بین رفتن شعله و جرقه زنی، می توانند پیش بینی شوند. شبیه سازی های انتقال PDF از لحاظ محاسباتی گران است، و توصیه می شود که شما مدل سازی خود را با مش کوچک، و ترجیحا در دو بعد شروع کنید.

 

محدودیت مدل composition PDF transport

یکی از محدودیت هایی که به مدل انتقال PDF اعمال می شود، این است که شما باید از حلگر pressure-based solver استفاده کنید زیرا با حلگر density-based در دسترس نمی باشد.

 

روش های گسسته سازی معادله مدل composition PDF transport در فلوئنت

انسیس فلوئنت دو گسسته سازی مختلف از معادله مدل مدل composition PDF transport دارد. یک اویلری و یکی لاگرانژی. روش لاگرانژی به شدت دقیق تر از روش اویلری است. اما به مدت زمان اجزای بیشتری برای همگرا شدن نیاز دارد.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت، جریان های واکنشی، جریان های غیر واکنشی و احتراق در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

نظر خود را بنویسید