مدل EWF یا مدل اویلری فیلم دیوار Eulerian Wall Film model در فلوئنت

مدل EWF یا مدل اویلری فیلم دیوار Eulerian Wall Film model در فلوئنت

مدل EWF یا مدل اویلری فیلم دیوار Eulerian Wall Film model در فلوئنت

مدل EWF  یا مدل اویلری فیلم دیوار

مدل EWF  را می توان برای پیش بینی ایجاد جریان فیلم نازک مایع بر روی سطح دیوار استفاده کرد. مدل اویلری دیوار فیلم برای تنها هندسه های سه بعدی در دسترس است.

 

محدودیت مدل EWF  یا مدل اویلری فیلم دیوار

بسیاری از مدل ها (به عنوان مثال، مدل VOF در جریان چند فازی و یا مدل های تشعش,) به درستی با مدل EWF تعامل نمیکنند. برای این کار باید با استفاده از توابع تعریف شده توسط کاربر UDFs ابتدا شرایط مرزی را به نحوه صحیح اصلاح نمود. مدل EWF  یا مدل اویلری فیلم دیوار فقط برای هندسه های سه بعدی در دسترس است.

 

تنظیمات مدل EWF

شما می توانید مدل EWF را با انتخاب Eulerian Wall Film از مدل ها فعال کنید. پس از انتخاب Eulerian Wall Film پنجره گسترس می یابد و گزینه های دیگری را مشاهده خواهید کرد. از این قسمت می توانید گزینهای حل (solution options) گزینه های مومنتوم (momentum options) و گزینه های مواد (materials options) را انتخاب کنید.

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل و استفاده از مدل EWF  یا مدل اویلری فیلم دیوار Eulerian Wall Film (EWF) model در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

نظر خود را بنویسید