شبیه سازی برج خنک کن خشک (هلر) با استفاده از نرم افزار انسیس

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : ANM-10165453

رج خنک کن خشک به عنوان مکانیسم انتقال حرارت، به روش غیرمستقیم، بین سیال کاری(آب) و سیال خنک کننده (هوا) استفاده می شود. (سیال کاری)آب سیکل درنیروگاه حرارتی از کندانسورخارج می شود و به حلقه مجموعه مبدل های حرارتی پمپ می شود. این مجموعه مبدل ها از نوع هوا خنک شو (Air Cooled) هستند و توسط مکش طبیعی هوا که بر اثر اختلاف دمای درون و بیرون برج خنک کن ایجاد می شود، خنک می شوند.

در این پروژه سعی شده است تا جریان هوا در داخل برج خنک کن هلر توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد. همچنین نتابج به صورت کانتور های دمایی و سرعت سیال ارائه شده است.

تمامی فایل های آموزشی قرار داده شده در سایت به صورت آموزش کلی بوده و صرفا جهت معرفی و آشنایی اولیه با روند انجام پروژه ها در نرم افزار فلوئنت و همچنین معرفی مختصر مدل استفاده شده در پروژه می باشد. در هیچ کدام از این فایل های آموزشی، هیچ آموزشی در مورد روش تولید هندسه و شبکه بندی ارائه نشده است.
درصورت نیاز به آموزش و راهنمایی جامع در هر زمینه ای کافیست تنها با ما تماس بگیرید. مجموعه ما آماده ارائه تمامی خدمات جامع در زمینه آموزش هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری می باشد.

 

قیمت : 199,000 تومان