تاثیر مواد متخلخل با خواص تعادلی و غیرتعادلی همراه با منبع حرارتی شبیه سازی توسط انسیس فلوئنت

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : ANM-02116179

مطالعه جریان سیال در محیط‌های متخلخل یکی از پرکاربردترین زمینه های علوم است. شاید ملموس ترین مثال یک محیط متخلخل بافت‌های مختلف بدن باشد. پوست، استخوان، کلیه و ریه را می‌توان محیط متخلخل در نظر گرفت. موضوع اصلی رشته های زمین‌شناسی، خاک‌شناسی، مهندسی آب، مهندسی مخازن نفت و گاز نیز مطالعه پدیده‌های انتقال مختلف در محیط‌های متخلخل است. این محیط ها  همچنین کاربردهای گسترده‌ای در صنایع متنوعی همچون مواد غذایی، چوب، نساجی، مصالح ساختمانی، عایق‌ها، فیلترها و غشاها دارند.

در این تحلیل سعی شده است تا تاثیر مواد متخلخل با خواص غیز تعادلی در انتقال حرارت حاصل از یک منبع حرارتی در یک Heat Sink خنک کننده توسط نرم افزار Ansys Fluent شبیه سازی و تحلیل گردد.

تمامی فایل های آموزشی قرار داده شده در سایت به صورت آموزش کلی بوده و صرفا جهت معرفی و آشنایی اولیه با روند انجام پروژه ها در نرم افزار فلوئنت و همچنین معرفی مختصر مدل استفاده شده در پروژه می باشد. در هیچ کدام از این فایل های آموزشی، هیچ آموزشی در مورد روش تولید هندسه و شبکه بندی ارائه نشده است.
درصورت نیاز به آموزش و راهنمایی جامع در هر زمینه ای کافیست تنها با ما تماس بگیرید. مجموعه ما آماده ارائه تمامی خدمات جامع در زمینه آموزش هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری می باشد.

قیمت : 249,000 تومان