پردازشگران مهر

پردازشگران مهر

درباره شرکت پردازشگران مهر چه می‌دانید؟ این شرکت برای انجام و توسعه پروژه‌های شبیه سازی عددی با استفاده از روش دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) راه‌اندازی شده است. از ابتدا هدف ما ایجاد منبع بزرگی از شبیه سازی‌های CFD با تنوع بسیار بالا بوده است. ما این شرکت را در سال 1387 با گام های کوچک اما آرزوهای قلبی بزرگ راه‌اندازی کردیم. این قلب بزرگ می‌خواهد در دنیای شگفت‌انگیز مهندسی تأثیرگذار باشد و مهم‌تر از همه، آرزوهای بزرگ‌تر داشته باشد در زندگی هم‌عصران خود و سرزمینی که خانه طبیعی همه ماست. علم CFD فقط یک ابزار است. ابزاری که در حیطه دانش و تخصص ما بود، به ما کمک کرد تا در جهت تحقق این آرزوها حرکت کنیم.

ما در شبیه سازی و بهینه سازی در زمینه‌های مختلف شروع به کار کردیم و به تدریج این حوزه‌ها را گسترش دادیم. ما شبیه سازی پروژه های زیادی را برای شرکت‌های مختلف انجام دادیم. بسته‌های آموزشی و محصولات آموزشی و محصولات آموزشی رایگان زیادی در زمینه‌های مختلف در سایت آماده کرده‌ایم که به مرور زمان این محصولات افزایش خواهند یافت. بخش مهمی از آرزوی ما برای همه مردم در سراسر جهان این است که هیچ کسی به دلیل مشکلات مالی ترک تحصیل نکند و برتری افراد در مشاغل و حرفه‌ها فقط به دلیل تلاش آنها باشد. بنابراین، سیاست‌هایی را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانیم علاوه بر فعالیت اقتصادی، آموزش و محصولات را تا حد امکان رایگان ارائه دهیم. همه آنها علاوه بر اهداف تجاری خود، همان هدف اصلی را دنبال می‌کنند که ما تعیین کرده‌ایم: کمک به هم‌نوعان خود برای زندگی بهتر در سرزمینی سالم‌تر و پاک‌تر.

با گذشت زمان متخصصان زیادی به ما اضافه شدند. مردمی که هدف ما برای آنها ارزشمند بود و خانواده ما هرروز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شد. چندین سال پس از تأسیس شرکت، این شرکت که براساس صمیمیت دوستانه ساخته شده است، یک خانواده است. خانواده‌ای که تک‌تک اعضای آن برای تداوم بنیان آن تلاش می‌کنند و براین باورند که رسیدن به هدفی مهم نیازمند دانش، خرد و قلب‌هایی است که برای هم‌نوعان و زندگی بهتر می‌‌تپد. خانواده‌ای که همه اعضای آن CFD را ابزاری در حوزه تخصصی خود می‌دانند تا تا آنجا که می‌توانند دنیا را برای دیگران زیباتر کنند.

خدمات ما به شرح زیر است:

  • پژوهش
  • مدل سازی
  • مشاوره
  • آموزش
  • شبیه سازی
  • انتشار مقاله
  • پشتیبانی فنی
Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ