جریان واکنشی

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

جریان واکنشی (Reacting Flow) چیست؟

جریان‌های واکنشی، به کل جریان‌های سیال با واکنش‌های شیمیایی گفته می‌شود که یا در فاز سیال، یا بین فازهای مختلف سیال، یا بین فاز جامدها رخ می‌دهند. پدیده‌های احتراق فاز گاز حیاتی‌ترین کاربرد مدل‌سازی جریان واکنشی هستند، در حالی که احتراق همگن (گاز-مایع یا گاز-جامد) هنوز یک زمینه تحقیقاتی جزئی است. شبیه‌سازی جریان‌های واکنشی در حال تبدیل شدن به مسأله حیاتی‌تر می‌شود، زیرا آنها ارائه می‌دهند امکان به دست آوردن بینش در مورد فرآیندهایی را که شرایط سختی دارند (به عنوان مثال، احتراق با دما و فشار بالا). درک و پیش‌بینی اثرات جریان‌های واکنشی و شیمی احتراق برای توسعه محصولات رقابتی در صنایع حمل‌ونقل، تولید انرژی و فرایند مواد حیاتی است. دانش شیمی و فیزیک احتراق اساسی، طراحان توربین‌های گاز، دیگ‌های بخار و موتورهای احتراق داخلی را قادر می‌سازد تا ضمن کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، بهره‌وری انرژی و انعطاف‌پذیری سوخت را افزایش دهند. به طور مشابه، جریان‌های واکنشی برای طراحی مواد با کارایی بالا و فرآیندهای شیمیایی با بازده و کیفیت بالا، همراه با حداقل محصولات جانبی و ضایعات بسیار مهم هستند. درک کامل فیزیک و شیمی اساسی برای بهبود باتری‌های لیتیوم یون، پیل‌های سوختی و بسیاری از محصولات دیگر حیاتی است.

جریان واکنشی

جریان واکنشی

پروژه نانوسیالات در یک کانال منبع حرارت، با اعمال مدل چندفازی mixture را در لینک زیر مشاهده می‌کنید که توسط گروه پردازشگران مهر انجام شده است:

 

آلاینده

https://www.ansysfluent.ir/shop/pollutant-prediction-in-a-combustion-chamber-cfd-simulation/

گروه پردازشگران مهر، متخصص در زمینه شبیه‌سازی CFD

گروه پردازشگران مهر با چندین سال تجربه در شبیه‌سازی مسائل مختلف در زمینه‌های مختلف CFD با استفاده از نرم‌افزار ANSYS Fluent آماده ارائه خدمات گسترده مدل‌سازی، مش‌بندی و شبیه‌سازی براساس نیاز مشتریان می‌باشد. خدمات ما محدود به موضوع ذکر شده نیست و گروه پردازشگران مهر آماده انجام پروژه‌های متفاوت و چالش برانگیز است. شما می‌توانید به صورت رایگان و بدون هزینه با کارشناسان ما مشورت کرده و با ارسال جزئیات مسأله به ما از طریق آدرس زیر، پروژه خود را سفارش بدهید.

[email protected]

با سفارش پروژه خود به شرکت پردازشگران مهر به عنوان یک گروه مستقل شبیه‌سازی CFD، نه تنها فایل‌های پروژه مرتبط (هندسه، مش، و …) را دریافت خواهید کرد، بلکه یک فیلم آموزشی کامل نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که نشان می‌دهد چگونه می‌توانید هندسه را ایجاد کنید، مش‌بندی کنید، و تنظیمات مورد نیاز (پیش‌پردازش، پردازش و پس‌پردازش) را در نرم‌افزار ANSYS Fluent خودتان به تنهایی تعیین کنید. علاوه براین، پشتیبانی پس از تحویل پروژه نیز برای روشن شدن مسائل و ابهامات موجود است.

Portfolios

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ