Ansys Meshing

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی Ansys Meshing

مش‌بندی فرآیندی است که در آن فضای هندسی پیوسته یک جسم به هزاران شکل یا بیشتر شکسته می‌شود تا شکل فیزیکی جسم به درستی تعریف شود. هرچه یک مش جزئی‌تر باشد، مدل سه‌بعدی هندسی دقیق‌تر خواهد بود و امکان شبیه‌سازی با صحت بالا را فراهم می‌کند. فرایند مش‌بندی منجر به تولید یک شبکه دوبعدی و سه‌بعدی می‌شود. این بدین معناست که هندسه‌های پیچیده را به المان‌هایی تقسیم می‌کند که می توانند برای گسسته کردن یک دامنه استفاده شوند.

مش‌بندی یک بخش جدایی‌ناپذیر از فرآیند شبیه‌سازی مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) است. مش‌بندی روی دقت، همگرایی و سرعت فرایند حل اثر می‌گذارد. علاوه بر این، زمان مورد نیاز برای ایجاد یک مدل مش اغلب به عنوان یک بخش ضروری از زمان لازم برای به دست آوردن نتایج از راه حل CAE محسوب می‌شود. بنابراین، هرچه ابزارهای مش‌بندی بهتر و خودکارتر باشند، فرایند حل بهتری خواهد داشت.

نرم‌افزار ANSYS حل نهایی را از مش بندی آسان و خودکار تا مش بسیار دستی ساخته شده ارائه می‌دهد. قابلیت‌های خودکار قدرتمند تنظیمات را خاموش می‌کنند و از پیش‌فرض‌های هوشمند استفاده می‌کنند، و به راحتی می‌توان هندسه جدیدی را برای به دست آوردن مش در اولین تلاش، مقداردهی اولیه کرد. علاوه براین، کاربران می‌توانند فوراً با تغییر پارامترها و یکپارچه سازی انتقال از CAD به CAE برای کمک به طراحی قبلی، به‌روز شوند. وقتی که بهترین روش پیدا شد، فناوری‌های مش ANSYS انعطاف‌پذیری را برای تولید مش‌هایی با پیچیدگی از مش شش‌ضلعی خالص تا مش‌های کامپوزیتی بسیار دقیق فراهم می‌کنند. کاربران می‌توانند مش مناسب را به درستی قرار دهند و اطمینان حاصل کنند که یک شبیه سازی به طور دقیق مدل فیزیکی را تایید می‌کند.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه مذکور از جمله تولید مش باکیفیت برای هندسه‌های پیچیده و توضیح مفصل در مورد نرم افزار مذکور و سایر گزینه‌ها و توانایی‌های آن برای ایجاد انواع مش می‌باشد و به مشتریان با آموزش‌های گام به گام و گسترده درمورد نحوه انجام انواع مش (سازمان یافته (structured)، بدون سازمان (unstructured)، مش لایه مرزی و غیره) برروی هندسه مورد علاقه آنها ارائه می‌دهد.

Portfolios

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ