آموزش اختصاصی

پشتیبانی فنی و آموزش آنلاین

تیم پشتیبانی فنی ما سال ها تجربه در رابطه با پروژه های CFD با استفاده از نرم افزار ANSYS Fluent دارد. تیم فنی شرکت پردازشگران مهر به شما کمک می کند تا پروژه های CFD مورد نظر خود را با آموزش آنلاین شبیه سازی کنید. پردازشگران مهر اولین مجموعه ای است که می توانید برای سفارش آنلاین پروژه های CFD خود به آن اعتماد کنید. مهندسان و مشاوران حرفه ای مجموعه ما در زمینه های مختلف مهندسی آماده ارائه خدمات فوق العاده و پشتیبانی فنی به شما هستند.

در صورت نیاز به پشتیبانی برای پروژه های خود می توانید سفارشات خود را برای ما ارسال کنید. تیم فنی ما روش مخصوص و اقتصادی را برای اجرای پروژه های CFD شما با آموزش آنلاین ارائه می دهد. مهندسین ما می توانند در حین انجام پروژه های شما به صورت گام به گام شما را پشتیبانی کنند. وقتی که شما در حین شبیه‌سازی CFD با مشکلی مواجه شدید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم که مشکل را فوراً حل کنید تا بتوانید پروژه خود را به طور مؤثر ادامه دهید.

کارشناسان شرکت پردازشگران مهر آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با توجه به طیف گسترده ای از مسائل CFD است. خدمات مجموعه پردازشگران مهر در سه دسته اصلی مشاوره ANSYS Fluent، آموزش Fluent ANSYS و شبیه سازی پروژه ANSYS Fluent قرار می گیرد. شرکت پردازشگران مهر برای اطمینان از کیفیت خدمات CFD کارشناسانی را از رشته های مختلف مهندسی گردآوری کرده است. پروژه CFD شما در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب انجام می شود.

خدمات پشتیبانی فنی توسط پردازشگران مهر عبارتند از:

1. مشاوره و آموزش

برای مواردی که فایل فلوئنت توسط مشتری شبیه سازی شده و دارای مشکلاتی است، و برای مواردی که مشتری می خواهد فرایند شبیه سازی را از ابتدا تا انتها یاد بگیرد.

2. شبیه سازی CFD (شامل آموزش و مشاوره رایگان آنلاین)

برخی از موضوعات مطالعات پیچیده باید به عنوان یک قرارداد رسمی پروژه سفارش داده شوند تا توسط تیم پردازشگران مهر شبیه‌سازی شود، زیرا این موارد صرفاً با مشاوره و آموزش امکان‌پذیر نیست. با این حال، در این موارد آموزش پس از شبیه سازی رایگان خواهد بود. در این موارد، هزینه و بازه زمانی انجام پروژه پس از بررسی پروژه به عنوان یک قرارداد رسمی اعلام خواهد شد.

برای سفارش پروژه ANSYS Fluent (شبیه سازی و آموزش CFD) با کارشناسان ما از طریق راه های ذکر شده در زیر در تماس باشید.

  راه های درخواست آموزش

  دفتر تهران: 02188918263

  بخش فروش: 09126238673

  ایمیل: [email protected]

  واتس آپ: 09126238673

  تلگرام: fluentsupport@

  Back To Top
  جستجو
  Whatsapp تماس با واتس آپ