Ansys Fluent Meshing

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی Ansys Fluent Meshing

نرم افزار ANSYS Fluent meshing یک ابزار قدرتمند است که می‌تواند برای دستیابی به اندازه‌گیری‌های با کیفیت بالا و دقیق برای هندسه‌های سه بعدی شما استفاده شود. نرم افزار ANSYS به شما این امکان را می‌دهد که یک گردش کار داشته باشید که در آن می‌توانید از فراخوانی CAD تا مراحل پس‌پردازش پیش بروید. شما CAD خود را برای شبیه سازی آماده کرده اید. شما آن را وارد رابط fluent، اندازه گیری سطح، اندازه گیری حجم می‌کنید و آن را برای شبیه سازی تنظیم می‌کنید، آن را حل می‌کنید، و سپس بدون خارج شدن از محیط fluent، پس‌پردازش را انجام می‌دهید. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌هایی که نرم افزار fluent meshing به ارمغان می‌آورد، قابلیت پردازش موازی برای تولید مش سریع‌تر است. اگر هندسه‌های بزرگ و ناقص را در جایی که انتظار تعداد سلول‌های بالا دارید مدیریت می‌کنید، استفاده از چندین هسته گزینه‌ای عالی است. شما فرآیندهای مش‌بندی را روی این هسته‌ها توزیع می‌کنید و زمان مش‌بندی خود را کاهش می‌دهید.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه مذکور از جمله تولید مش باکیفیت برای هندسه‌های پیچیده و توضیح مفصل درمورد نرم افزار مذکور و سایر گزینه‌ها و قابلیت‌های آن برای ایجاد انواع مش می‌باشد و به مشتریان آموزش‌های گام‌به‌گام و گسترده در مورد نحوه اجرای انواع مش (سازمان یافته (structured)، بدون سازمان (unstructured)، چندوجهی (polyhedral)، مش لایه مرزی و غیره) برروی هندسه مورد علاقه آنها را ارائه می‌دهد.

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ