محصولات اخیر

آخرین بسته های آموزشی

پر فروش ترین محصولات

محصولات آموزشی

به عنوان محصولات یادگیری، بیش از 1000 آموزش شبیه سازی ANSYS Fluent CFD در اینجا وجود دارد. این محصولات آموزشی به‌عنوان تمرین‌های آکادمیک عملی، پروژه‌های صنعتی، اعتبارسنجی عددی کاغذی و بسته‌های آموزشی ارائه می‌شوند. همه محصولات CFD-SHOP می توانند مفید و کاربردی باشند زیرا همه آنها بر اساس داده های صنعتی یا داده های فنی مقالات اعتباری منتشر شده شبیه سازی شده اند. هر محصول شامل فایل هندسه، فایل مش و فیلم آموزشی جامع می باشد. فیلم آموزشی شامل نحوه راه اندازی (مدل ها)، نحوه حل شبیه سازی (راه حل) و نحوه استخراج و تجزیه و تحلیل نتایج شبیه سازی (پس از پردازش) می باشد. این محصولات آموزشی به شما کمک می کند تا پروژه های مشابهی را که مشتاق شبیه سازی عددی با استفاده از نرم افزار ANSYS Fluent هستید، حل کنید. شما می توانید پشتیبانی آنلاین تمامی محصولات آموزشی موجود را به عنوان یک پیشنهاد ویژه سفارش دهید. اگر از طریق آموزش به راهنمایی متخصص نیاز دارید، از زمانی که در حال خرید یک محصول آموزشی هستید، این پیشنهاد به شما 1 ساعت پشتیبانی اختصاصی با نیمی از قیمت اصلی سرویس می دهد. شما می‌توانید با خرید هر محصول، با تکیه بر ویدیوهای آموزشی فوق‌العاده و پشتیبانی کارشناسان انسیس فلوئنت، عملاً نحوه شبیه‌سازی و یافتن مشکل تحلیل‌های CFD خاص خود را بیاموزید. می توانید قبل از خرید هر محصولی در این قسمت توضیحات پروژه شامل خلاصه شرایط مرزی، نحوه راه اندازی و غیره را بررسی کنید.

پس از یافتن پروژه مورد علاقه خود، می توانید آن را با خدمات پشتیبانی باورنکردنی، قیمت و کیفیت خریداری کنید. این محصولات آموزشی طیف گسترده ای از زمینه های مهندسی مانند مکانیک، شیمی، برق و نیرو، آیرودینامیک و هوافضا، معماری، انرژی های تجدیدپذیر، دریایی، توربوماشین، سازه های هیدرولیک و عمران، گاز و پتروشیمی، گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع را پوشش می دهند. HVAC)، مراقبت های بهداشتی و زیست پزشکی، و غیره. همچنین، می توانید به راحتی آموزش شبیه سازی ANSYS Fluent CFD مربوطه خود را از طریق Learning Products بر اساس هر ماژول فلوئنت ممکنی که تصور می کنید، پیدا کرده و خریداری کنید. (آکوستیک، احتراق، مدل فاز گسسته (DPM)، مش دینامیک، فن، برهمکنش ساختار سیال (FSI)، انتقال حرارت، انتقال جرم، MHD و EHD، مش متحرک، قاب مرجع متحرک (MRF)، جریان چند فاز، جریان کانال باز، انجماد و ذوب، انتقال گونه ها، متخلخل، تابش). تمام رژیم‌های جریان نیز در محصولات یادگیری موجود، از جمله یخ‌بندی هواپیما، واکنش‌های شیمیایی، جریان فشرده، جریان سطح آزاد، جریان نامرغوب، جریان غیر نیوتنی، جریان واکنش‌دهنده، و جریان‌های آرام و آشفته بررسی شده‌اند.

همچنین بخش خاصی برای متخصصان در زمینه‌های پیشرفته مانند یادگیری ماشین (DOE و RSM)، مدل تعادل جمعیت (PBM)، شبیه‌سازی گردابی بزرگ (LES)، شکل‌سازی مش (RBF-Morph)، FSI حرارتی، نانو سیال، و همچنین استفاده از تابع تعریف شده کاربر (UDF). برخی از محصولات رایگان برای بررسی کیفیت خدمات وجود دارد. اگر نمی توانید پروژه مرتبط خود را در بخش محصولات آموزشی پیدا کنید، می توانید پروژه های خود را بر اساس توضیحات خاص خود سفارش دهید. برای سفارش پروژه ANSYS Fluent (شبیه سازی و آموزش CFD)، با کارشناسان ما از طریق [email protected]، پشتیبانی آنلاین یا واتساپ تماس بگیرید. کارشناسان انسیس فلوئنت سفارش شما را بررسی خواهند کرد. سپس بر اساس شرح پروژه قرارداد رسمی منعقد خواهد شد. قرارداد رسمی (قرارداد رسمی) شامل قیمت پروژه، بازه زمانی و کلیه شرایط است. شما می توانید به راحتی آموزش شبیه سازی ANSYS Fluent CFD مورد نظر خود را از طریق LEARNING PRODUCTS با سه روز پشتیبانی رایگان توسط کارشناسان انسیس فلوئنت خریداری کنید تا در صورت وجود سوال یا مشکل در پروژه ها، شما را در استفاده از محصولات راهنمایی کنند. این سه روز پشتیبانی رایگان با خرید و دریافت محصول شروع می شود. برخی از محصولات آموزشی ممکن است بعد از 24 تا 48 ساعت آماده شوند، در حالی که تقریباً همه محصولات را می توان بلافاصله پس از خرید تهیه کرد.

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ