Ansys Spaceclaim

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی Ansys Spaceclaim

ایجاد مدل‌های طراحی بخش اصلی فرآیند توسعه محصول و اولین گام در فرآیند شبیه سازی است. این مدل‌ها می‌توانند از فرم‌های هندسی باشند که جزئیات واقعی طراحی را نشان می‌دهند، یا می‌توانند تقریبی با استفاده از اجزای ساده‌شده مانند تیرها و صفحات باشند. هندسه علاوه براین‌که جزء ضروری شبیه‌سازی مهندسی است، شبیه‌سازی مهندسی را با طراحی و ساخت پیوند می‌دهد و نقش مهمی در توسعه محصول مبتنی بر شبیه‌سازی بازی می‌کند.

نرم افزار ANSYS SpaceClaim نرم افزاری برای طراحی هندسه‌های مختلف قبل از فرآیند شبیه سازی است؛ به طوری که راه حل مدل سازی عالی برای مهندسانی است که می‌خواهند به پاسخ‌های سه بعدی دسترسی داشته باشند اما زمان یا تمایلی برای یادگیری سیستم‌های پیچیده سنتی CAD ندارند. ابزارهایی برای تسریع آماده سازی هندسه و رسیدن زودتر به شبیه سازی دراختیار شما قرار می‌دهد و درعین حال تاخیر بین تیم‌های طراحی را حذف می‌کند.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه مذکور از جمله طراحی هندسه‌های مختلف براساس نیاز مشتریان، توضیح دقیق نرم افزار مذکور و سایر گزینه‌ها و قابلیت‌های آن برای ایجاد قطعات و بدنه‌های مختلف و ارائه آموزش‌های گام‌به‌گام و گسترده درمورد نحوه انجام فایل‌های مختلف CAD به مشتریان می‌باشد.

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ