Post-Processing

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی Post-Processing

شبیه سازی CFD با پیش‌بینی جریان سیال خاتمه نمی‌یابد. برای بهره‌مندی از پیش‌بینی نیاز به پس‌پردازش (post-process) است که به کاربران بینش کاملی از نتایج شبیه سازی دینامیک مایعات خود می‌دهد. نرم افزار ANSYS CFD-Post (پس‌پردازشگر رایج برای تمام محصولات دینامیک سیالات ANSYS) هر آنچه را که برای تجسم و تجزیه و تحلیل نتایج نیاز دارند، دراختیار کاربران قرار می‌دهد. در یک رابط کاربری مدرن و شهودی (ANSYS CFD-Post) خلاقیت را هنگام تولید تصاویر قدرتمند برای نشان دادن جریان در هر سطح دلخواه از جزئیات محدود می‌کند. از وکتورها و بردارها و خطوط جریان گرفته تا هسته‌های گردابی و انیمیشن‌های جریان، ANSYS CFD-Post تمام ابزارهایی را که برای تولید تجسم حل‌های روشن‌تر نیاز دارند، ازجمله تصاویر سه‌بعدی قابل مشاهده توسط هر کسی با نمایشگر سه‌بعدی قابل توزیع آزاد دراختیار کاربران قرار می‌دهد. این تصاویر با کیفیت بالا در انتقال نتایج به همکاران و مشتریان ارزشمند هستند و به توضیح و درک پدیده‌های جریان پیچیده کمک می‌کنند. این تصاویر با کیفیت بالا در انتقال نتایج به همکاران و مشتریان ارزشمند هستند و به توضیح و درک پدیده‌های جریان پیچیده کمک می‌کنند.

پس‌پردازش گرافیکی سطح بالا تنها بخشی از ANSYS CFD-Post است. توانایی‌های کمی پس‌پردازش آن حداقل به همان اندازه مهم و تأثیرگذار است. با توابع ANSYS CFD-Post، کاربران می‌توانند به سرعت تمام داده‌های مورد نیاز خود را از محاسبات خود دریافت کنند: میانگین وزنی، جریان‌های جرمی، نیروها، مقادیر حداکثر/حداقل، و بسیاری از توابع دیگر، تجزیه و تحلیل دقیق نتایج CFD را امکان‌پذیر می‌کنند. ارائه نتایج جدول بندی شده، نمودار و چارت، عملکرد استثنایی توربوماشین‌ها، و تولید گزارش خودکار را اضافه کنید، و عملاً هیچ محدودیتی برای امکانات پس‌پردازش در ANSYS CFD-Post وجود ندارد.

آخرین لمس اتوماسیون است: کاربران می‌توانند به راحتی ماکرو ایجاد کنند، به عنوان مثال، با ثبت مراحل تعاملی در یک فایل جلسه برای پخش مجدد و استفاده مجدد با موارد مشابه، و ایجاد تصاویر، نمودارها، جداول و گزارش ها به صورت خودکار برای نتایج مختلف شبیه سازی.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه ذکر شده از جمله آموزش‌های گسترده و دقیق نحوه استخراج داده‌های گرافیکی و آماری اضافی درخصوص پروژه‌های CFD انجام شده، اخذ سایر جداول و نمودارها برای پارامترهای مختلف، ارائه انیمیشن‌های CFD به مشتریان مربوط به پروژه آنها و غیره می‌باشد.

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ