جریان سطح آزاد

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

جریان سطح آزاد (Free Surface Flow) چیست؟

در فیزیک، سطح آزاد همان سطح سیال است که تحت تنش برشی (shear stress) موازی صفر قرار دارد، مانند سطح مشترک بین دو سیال همگن. نمونه‌ای از دو سیال همگن، آب (مایع) و هوا در جو زمین است. جریان‌های سطح آزاد شامل یک سطح مشترک متحرک بین یک مایع و یک اتمسفر غیرقابل اختلاط است.

آنها در زمینه‌های مختلف زیادی، از کاربردهای صنعتی گرفته تا محیط طبیعی، به وجود می‌آیند. برای مثال، نقش برجسته‌ای در فناوری‌های پوشش، اسپری تزریق سوخت، جریان‌های فیزیولوژیکی، طراحی بدنه کشتی‌ها، دینامیک اسلاشینگ (slushing)، جریان‌های ژئوفیزیکی مانند رودخانه‌ها یا یخچال‌های طبیعی و بسیاری موارد دیگر دارند.

یک چالش کلیدی مرتبط با مدل‌سازی چنین جریان‌هایی، یک سطح مشترک متحرک و به طور بالقوه یک جبهه مرطوب است، جایی که مایع، جامد و جو اطراف بهم می‌رسند. در گذشته اخیر، درک ما از چنین جریان‌هایی در درجه اول به دلیل توسعه سریع روش‌های عددی ترکیبی و منابع محاسباتی افزایش یافته است.

جریان سطح آزاد 

جریان سطح آزاد

 

جریان سطح آزاد

شما می‌توانید پروژه جریان کانال باز در یک خم 180 درجه را در لینک زیر مشاهده کنید که توسط گروه پردازشگران مهر انجام شده است:

کانال باز

جریان کانال باز درون خم 180 درجه

گروه پردازشگران مهر، متخصص در زمینه شبیه‌سازی CFD

گروه پردازشگران مهر با چندین سال تجربه در شبیه‌سازی مسائل مختلف در زمینه‌های مختلف CFD با استفاده از نرم‌افزار ANSYS Fluent آماده ارائه خدمات گسترده مدل‌سازی، مش‌بندی و شبیه‌سازی براساس نیاز مشتریان می‌باشد. خدمات ما محدود به موضوع ذکر شده نیست و گروه پردازشگران مهر آماده انجام پروژه‌های متفاوت و چالش برانگیز است. شما می‌توانید به صورت رایگان و بدون هزینه با کارشناسان ما مشورت کرده و با ارسال جزئیات مسأله به ما از طریق آدرس زیر، پروژه خود را سفارش بدهید.

[email protected] 

با سفارش پروژه خود به شرکت پردازشگران مهر به عنوان یک گروه مستقل شبیه‌سازی CFD، نه تنها فایل‌های پروژه مرتبط (هندسه، مش، و …) را دریافت خواهید کرد، بلکه یک فیلم آموزشی کامل نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که نشان می‌دهد چگونه می‌توانید هندسه را ایجاد کنید، مش‌بندی کنید، و تنظیمات مورد نیاز (پیش‌پردازش، پردازش و پس‌پردازش) را در نرم‌افزار ANSYS Fluent خودتان به تنهایی تعیین کنید. علاوه براین، پشتیبانی پس از تحویل پروژه نیز برای روشن شدن مسائل و ابهامات موجود است.

Portfolios

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ