Ansys Design Modeler

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی مربوط به Ansys Design Modeler

ایجاد مدل‌های طراحی بخش مهمی از فرآیند توسعه محصول و اولین گام در فرآیند شبیه‌سازی است. این مدل‌ها می‌توانند اشکال هندسی باشند که جزئیات واقعی طرح را نشان می‌دهند و یا می‌توانند ایجاد طرح تقریبی با استفاده از اجزای ساده‌ای مانند تیرها و صفحات باشند. هندسه علاوه بر اینکه جزء ضروری شبیه‌سازی مهندسی است، شبیه‌سازی مهندسی را با طراحی و ساخت پیوند می‌دهد و بنابراین نقش مهمی در توسعه محصول شبیه‌سازی ایفا می‌کند.

محیط پیشرو مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) ANSYS Design Modeler از رابط‌های دوطرفه، مستقیم و ارتباطی با تمام سیستم های اصلی CAD پشتیبانی می‌کند. این محیط شامل یک مدل‌ساز جامد مبتنی‌بر ویژگی است که می‌تواند برای ایجاد یک هندسه پارامتری از ابتدا یا آماده کردن هندسه CAD موجود برای تجزیه و تحلیل استفاده شود. این ابزارها یک محیط مدل‌سازی پارامتریک پیوسته را فراهم می‌کنند که برای بهینه‌سازی طراحی ایده‌آل است.

نرم‌افزار ANSYS Design Modeler توابع مدل‌سازی منحصربه‌فردی را برای شبیه‌سازی ارائه می‌دهد، از جمله ایجاد هندسه پارامتری، مدل‌سازی تصور کلی، تصحیح هندسه CAD، پاکسازی و اصلاح خودکار، و چندین ابزار سفارشی طراحی‌شده برای جریان سیال، سازه، و انواع دیگر آنالیزها.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه مذکور از جمله طراحی هندسه‌های مختلف براساس نیاز مشتریان، توضیح دقیق درمورد نرم‌افزار مذکور و سایر گزینه‌ها و قابلیت‌های آن برای ایجاد قطعات و بدنه‌های مختلف، و ارائه آموزش‌های گام‌به‌گام و گسترده در مورد نحوه ایجاد فایل‌های مختلف CAD به مشتریان می‌باشد.

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ