Analysis

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی تحلیل

آخرین بخش از انجام تحلیل عمیق CFD، تجزیه و تحلیل پس‌پردازش (post-process) نتایج به دست آمده است. تجزیه و تحلیل و درک نتایج مختلف CFD به دست آمده پس از آزمایش ضروری است. براساس تحلیل کمیت‌های متعدد مانند کانتورها، خطوط جریان سه بعدی و نمودارهای X-Y مختلف، نتایج تحلیل و تفسیر می‌شوند تا اطلاعات کاملی از نتایج به دست آمده در شرایط شبیه سازی شده ارائه شود. سپس این نتایج توسط شرکت‌های مختلف CFD به بینش و تصمیم‌های طراحی تبدیل می‌شوند که یا تغییرات طراحی یا فرایند حل‌ها را برای بهینه‌سازی براساس نیاز مشتری پیشنهاد می‌کنند. براساس فرآیندی که در بالا مورد بحث قرار گرفت، بدین صورت است که می‌توان یک تجزیه و تحلیل کامل و عمیق CFD را انجام داد.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه مذکور از جمله مشاوره و راهنمایی در حین انجام و در زمان پایان پروژه CFD می‌باشد. یک مشتری می‌تواند برای تجزیه و تحلیل و ارائه دیدگاه‌های روشنگرانه و تخصصی در مورد پروژه CFD انجام شده از صمیم قلب به گروه پردازشگران مهر اعتماد کند.

Portfolios

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ