مشاوره

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

شرکت پردازشگران مهر متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی است. گروه ما متشکل از متخصصان مختلف با تجربه گسترده در هر دو زمینه دانشگاهی و صنعتی است تا پروژه‌های مورد نظر شما را شبیه سازی کند. استفاده از روش‌های پیشرفته و نوآورانه CFD برای حل جریان پیچیده و واقعی و  پدیده حرارتی در طیف وسیعی از مسائل دانشگاهی، مانند مشاوره برای انتشار مقاله، پیشبرد پایان نامه یا مدل‌سازی ایده‌های منحصربه‌فرد شما.

شرکت مشاوره CFD ما در زمینه مسائل صنعتی بسیار متنوع است:

مهندسی آیرودینامیک و هوافضا

کارهای زیادی انجام شده است تا توجه خاصی به طراحی سازه این هواپیماها از نظر آیرودینامیک داده شود؛ زیرا پرواز و همچنین کنترل ادامه پرواز در پهپادها با دستورات کنترل از راه دور انجام می‌شود. برای بررسی نیروهای آیرودینامیکی، پایداری و درنهایت طراحی‌های موثر، شبیه سازی باد در اطراف چنین چیزهایی ضروری است.

مشاوره

در این صورت شرکت پردازشگران مهر قادر است عملکرد دستگاه‌های شما مانند ایرفویل، پاراگلایدر، پهپاد، پهپاد، خودرو و غیره را بهینه کند برای دستیابی به مناسب‌ترین طراحی که می‌تواند در شرایط مختلف به میزان قابل توجهی بهتر عمل کند.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/aerodynamics-aerospace/

مهندسی کشاورزی و مواد غذایی

پیش‌بینی می‌شود کشاورزی در سال‌های آینده مواد غذایی و مواد خام تولید کند، از چشم‌انداز محافظت کند و غلظت گازهای گلخانه‌ای جوی را کاهش دهد. براساس پیش‌بینی‌ها، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشاورزی به افزایش بهره‌وری در آینده کمک خواهد کرد. تعداد زیادی از فرآیندهای فراوری مواد غذایی، از جمله سرد کردن، خشک کردن، انجماد، پاستوریزه کردن، و استریل کردن، به جریان مایع بستگی دارد. مهندسان مواد غذایی به لطف استفاده از تکنیک‌های CFD در بخش مواد غذایی، اکنون دانش و درک روشنی از عملکرد احتمالی تجهیزات مواد غذایی در طول فرآیند طراحی و همچنین اطمینان به کیفیت یا ایمنی محصولات غذایی دارند.

مشاوره

شرکت پردازشگران مهر می‌تواند درباره روند تولید مواد غذایی شما، مانند طراحی تجهیزات آبیاری، تهویه گلخانه، دستگاه‌های خشک‌کن و غیره، یا هر چیزی که برای بهینه سازی تولید خود نیاز دارید، به شما مشاوره داده و با شما مشارکت کند.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/agricultural/

مهندسی معماری

با استفاده از مدل سازی CFD، معماران و مهندسان می‌توانند به صورت بصری ایده‌های خود را آزمایش کنند، طرح‌های خود را بهینه کنند و اهداف عملکردی و هزینه‌ای را به طور همزمان برآورده کنند. مدل سازی CFD بینش منحصر به فرد و کاملی را در مورد مفاهیم پیشنهادی ارائه می‌دهد. مدل‌سازی CFD همچنین می‌تواند طرح‌هایی ایجاد کند که تا حد امکان از نظر انرژی کارآمد باشند، بدون این که جنبه‌های دیگری مانند آسایش یا ایمنی نادیده گرفته شوند.

مشاوره

براساس پروژه شما، هدف ما طراحی و شبیه سازی ایده معماری شما به منظور دستیابی به بهترین عملکرد است. به عنوان مثال، با توجه به جریان هوا پیرامون یک ساختمان بلند، تابش خورشیدی و تأثیر آن بر دمای هر نقطه در داخل و خارج ساختمان. ، ورود ذرات گرد و غبار، صدا یا آلودگی هوای اطراف آن و غیره.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/architectural/

مهندسی شیمی

بهینه سازی فرآیندهای انتقال برای افزایش بازده یا تبدیل محصولات مورد نظر و اطمینان از اجرای ایمن این روش مهم است.

مشاوره

مشاوره ما در مهندسی شیمی متفاوت است؛ از طراحی، ساخت و راه اندازی تاسیسات و ماشین آلات شیمیایی صنعتی در مقیاس بزرگ (مانند راکتورها، بویلرها، جداکننده‌ها، سیکلون‌ها، محفظه‌ها، اسکرابر ونتوری و غیره)، عملیات بیولوژیکی یا مرتبط تا توسعه جدید یا مواد شیمیایی اصلاح شده برای طیف متنوعی از محصولات.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/chemical/

مهندسی توان و برق

از آنجایی که دستگاه‌های الکترونیکی هر روز کوچک‌تر و کوچک‌تر می‌شوند، مدیریت حرارتی سیستم‌های الکتریکی به یک نقطه مهم مطالعاتی در تحقیق و توسعه الکترونیک تبدیل شده است. با توجه به وقوع دماهای بسیار بالا در بخش‌های مختلف یک دستگاه الکترونیکی مانند رایانه یا تلفن هوشمند، اتلاف حرارت ناکافی (خنک‌کننده) می‌تواند باعث خرابی موقت یا حتی دائمی جسم شود.

مشاوره

با در نظر گرفتن موضوع ذکر شده (خنک کردن وسایل الکتریکی) به عنوان نمونه در طیف وسیعی از کاربردهای CFD مانند افزایش توان مزرعه بادی، اثرات میدان الکتریکی بر جریان سیال و غیره، گروه پردازشگران مهر قادر به هدایت تحلیل حرارتی دقیق و سپس یافتن بهترین گزینه‌های خنک کننده در چنین دستگاه‌هایی برای بهبود عملکرد آنها.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/electrical-power/

مهندسی گاز و پتروشیمی

در دنیای مدرن، مهندسی پتروشیمی فرآیندهای استخراج مواد معدنی را نیز پوشش می‌دهد. یکی از حوزه‌های تخصصی مهندسی شیمی به مردم آموزش می‌دهد که چگونه با موفقیت مواد خام معدنی را با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات نمونه از زمین استخراج کنند.

مشاوره

شرکت ما متشکل از متخصصین در زمینه گاز و پتروشیمی است که می‌توانند در هر نیازی به شما کمک کنند؛ از کاهش سایش در لوله‌های انتقال جریان از جمله چندین خم، تا اسکرابرهای بهینه سازی که ذرات و گازهای خاصی را از جریان‌های اگزوز صنعتی حذف می‌کنند، و همچنین شیرین سازی یا نمک زدایی از آب دریا به منظور افزایش نرخ تولید آب شیرین برای استفاده انسان‌ها.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/gas-and-petrochemical/

مهندسی بهداشت و درمان و زیست پزشکی

گرایش جامعه به استفاده از ماشین آلات و فناوری در بسیاری از جنبه‌های زندگی روزمره با افزایش نیاز به مهندسان زیست پزشکی مرتبط است. توسعه نوآوری‌های پیشگامانه و نجات دهنده زندگی مانند اندام‌های مصنوعی، ربات‌های جراحی، پروتزهای پیشرفته، داروهای جدید و دیالیز کلیه با ترکیب اصول مهندسی با علم بیولوژیکی برای رفع نیازهای پزشکی امکان پذیر شد.

مشاوره

در این زمینه، ما تجربه زیادی در همکاری و مشارکت در پروژه‌های صنعتی داریم. به عنوان مثال، شبیه سازی آنوریسم‌های مغزی، یک بافت عروق مغزی که در آن ضعف در دیواره یک شریان مغزی باعث اتساع موضعی یا بالون شدن رگ می شود. همان‌طور که دیواره شریان به تدریج نازک می‌شود، جریان خون باعث می‌شود که دیواره ضعیف شده به سمت بیرون متورم شود. همچنین شبیه سازی انتشار ویروس‌های مختلف در شرایط مختلف و نحوه استفاده از ابزار و تهویه هوا برای جلوگیری از آنها. برای دستیابی به اهداف خود، می‌توانید روی متخصصان گروه پردازشگران مهر حساب کنید.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/biomedical-healthcare/

سیستم‌های HVAC

استفاده در طراحی سازه‌های جدید و ارزیابی ساختمان‌های موجود درحال رشد است. استفاده از دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) با گرمایش، تهویه مطبوع و هواسازی (HVAC) همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد؛ زیرا تمرکز بیشتر بر کیفیت هوا و کنترل برتر بر آسایش حرارتی وجود دارد.

مشاوره

بهینه سازی سیستم HVAC یکی از تکنیک‌های کاهش انرژی مورد نیاز برای هر سازه‌ای است. ما می‌توانیم با شما برای درک بهتر آسایش حرارتی در یک اتاق یا کل ساختمان با دقت بالا به لطف توانایی ارائه منابع مختلف گرمایش یا سرمایش با شبیه‌سازی مشورت کنیم. این منجر به طراحی‌های بهینه از نظر حرارتی و تصمیم‌گیری‌های آموزشی در مورد محل نصب سیستم‌های گرمایش، هواسازی و تهویه مطبوع می‌شود.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/hvac/

سازه‌های هیدرولیک

مدل سازی CFD را می‌توان برای پیش بینی و نمایش جریان آب در موقعیت‌های دنیای واقعی مانند رودخانه‌ها، طوفان آبی و سیستم های‌فاضلاب استفاده کرد. به زبان ساده، CFD مزایای مثبت مدل‌سازی فیزیکی را در محدوده زمانی و هزینه‌ای معقول ارائه می‌دهد. درمورد سازه‌های هیدرولیکی، به عنوان مثال، در محیط‌های دریایی و ساحلی، انتقال رسوب و آب‌شستگی محلی ناشی از آن می‌تواند باعث تخریب سازه‌ها شود. پیش بینی دقیق بزرگی آب‌شستگی‌های محلی و دانش و درک اصول فرسایش و حرکت رسوب انجام می‌شود.

مشاوره

برای بهینه سازی عملکرد سازه‌های هیدرولیکی و افزایش عمر آنها می‌توانید از کمک و مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/hydraulic-structure-civil/

مهندسی دریا

در پیشرفت فناوری دیجیتال، شناسایی بهترین راه‌ها برای به کارگیری آن در کار بسیار دشوار طراحی یک جسم دریایی، مانند زیردریایی پروانه‌دار، ربات دریایی، توربین آبی، قفس ماهی شناور برروی آب دریا و غیره مهم است، که این کار توسط متخصصان ما انجام می‌شود. دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) با حرکت بر موج پیشرفت سریع محاسبات با کارایی بالا، به ابزاری قدرتمند برای به دست آوردن بینش ارزشمند در مورد ویژگی‌های هیدرودینامیکی کشتی‌های سطحی تبدیل شده است.

مشاوره

شرکت پردازشگران مهر با استفاده از مدل‌های آزمایش‌شده، فناوری‌های پیشرفته و تخصص فوق‌العاده تیم ما، از CFD برای شبیه‌سازی شرایط دریایی و پیش‌بینی حرکت هوا و آب در اطراف یک جسم استفاده می‌کند.

ما می‌دانیم که چقدر مهم است که تجهیزات زیر آبی شما در بهترین حالت خود عمل کنند و تا حد امکان کارآمد باشند. به همین دلیل، ما خدمات مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی خود را به معماران دریایی، مهندسان و دیگران ارائه می‌دهیم.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/marine/

مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک مادر همه رشته‌های مهندسی است، اما درعین حال متنوع‌ترین و انعطاف‌پذیرترین رشته‌ها است. این  رشته شامل مؤلفه‌های حیاتی علوم هوانوردی، برق، عمران، شیمی، مواد و مهندسی زیستی، علاوه بر فیزیک و ریاضیات است. مهندسی مکانیک تقریباً همه جنبه‌های زندگی مدرن را لمس می‌کند، از تلفن‌های همراه و دستگاه‌های زیست‌پزشکی گرفته تا هواپیماها و نیروگاه‌ها.

مشاوره

شما می‌توانید در مجموعه مطالعات موردی ما برای شبیه‌سازی‌های مکانیکی، شواهد زیادی از پروژه‌های مشاوره موفق CFD ما بیابید، که از جمله آنها می‌توان به کاویتاسیون در پمپ‌ها، صدا خفه‌کن‌های صفحه‌ای و جذب صدا، انتقال حرارت سیستم دیسک ترمز و بسیاری از شبیه‌سازی‌های دیگر اشاره کرد.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/mechanical/

مهندسی انرژی های تجدیدپذیر

منابع انرژی تجدیدپذیر منابع انرژی بی‌پایان دردسترس هستند. انرژی خورشیدی، نیروی باد، برق آبی و انرژی زمین گرمایی چند نمونه هستند. مزایای استفاده از منابع مختلف انرژی به طور گسترده آشکار است. کسب‌وکارهای توسعه‌یافته مبتنی بر فناوری انرژی بادی با توانایی تبدیل مؤثر انرژی بادی موجود به نوعی انرژی ارزشمند مانند الکتریسیته پدید آمده‌اند.

نمونه‌ای از پروژه‌های انجام‌شده توسط شرکت پردازشگران مهر، کلکتور خورشیدی PCM است که از فرآیند انجماد و متراکم‌سازی برای ذخیره انرژی خورشیدی استفاده می‌کند و سپس آن را به محیط باز می‌گرداند.

مشاوره

شرکت پردازشگران مهر یک منبع قابل اعتماد برای خدمات مشاوره CFD به لطف طیف گسترده‌ای از تجربه پروژه و تعهد به مشتریان خود است. ما متعهد می‌شویم که بهترین تحلیل و مدل‌سازی را برای مدیریت هرگونه مشکل فنی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/renewable-energy/

مهندسی توربوماشین

این صنعت بر بهینه سازی توربوماشین‌ها تاکید دارد؛ زیرا آنها انرژی زیادی مصرف می‌کنند. درنتیجه، بهبود عملکرد، مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و درنهایت منجر به محیطی پاک‌تر می‌شود.

ما حل‌های تخصصی برای طراحی توربوماشین‌ها و بهبود عملکرد از طریق شبیه سازی به کمک کامپیوتر ارائه می‌دهیم. محدودیت‌های طراحی کلیدی که بر عملکرد دستگاه تأثیر می‌گذارند با کمک طراحی مبتنی بر شبیه‌سازی برای توربوماشین‌ها شناسایی می‌شوند. سپس فرصت تبدیل این محدودیت‌ها را به مفاهیم طراحی جایگزین و مؤثر ارائه می‌دهد. با شبیه‌سازی مجازی، مقدار آزمایش‌های نمونه‌سازی به طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد.

مشاوره

ما به طراحان توربوماشین‌ها در کاهش آزمایش‌های فیزیکی کمک می‌کنیم تا توسعه را سرعت بدهند، هزینه‌های مرتبط را کاهش بدهند، و مزیت رقابتی در بازار را کاهش بدهند.

https://www.ansysfluent.ir/product-category/engineering-field/turbomachinery/

ما به عنوان یک لینک مهم برای مهندسان طراحی و شرکت‌های تولیدی کار می‌کنیم تا با قابلیت‌های بهینه‌سازی طراحی مبتنی بر CFD در زمینه‌های مختلف، به آنها کمک کنیم تا وعده محصول خود را از مفهوم تا تحقق تحقق بخشند. گروه مهندسین CFD ما پس از انجام موفقیت ‌آمیز پروژه‌های پیچیده و چالش برانگیز، حل‌های بین المللی را برای زمینه‌های مهندسی مهم ارائه می‌دهد.

ما مشاوره جامع برای پروژه‌های CFD شما ارائه می‌دهیم. کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان به نتایج نهایی برسید و فقط یک کلیک با شما فاصله دارند تا شما را از طریق هرگونه مسأله CFD راهنمایی کنند. وقتی که پروژه خود را آزادانه اجرا می‌کنید، می‌توانید با استفاده از آدرس زیر درخواست جلسات آنلاین با کارشناسان ما داشته باشید یا حتی کوچکترین سوالات CFD خود را بپرسید.

[email protected]

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ