Ansys Fluent

سفارش پروژه

پروژه خود را به تیم مهندسی شبیه سازی انسیس فلوئنت سفارش دهید. کارشناسان ما آماده انجام هر پروژه CFD در تمام زمینه های مهندسی مرتبط هستند. خدمات ما شامل اهداف صنعتی و آکادمیک با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شبیه سازی های CFD نرم افزار ANSYS Fluent است. با سفارش پروژه خود، می توانید از خدمات اولیه انسیس فلوئنت از جمله مشاوره ، آموزش و شبیه سازی CFD بهره مند شوید. فرآیند فریلنسینگ پروژه به شرح زیر است:

1

یک قرارداد رسمی بر اساس توضیحات و جزئیات پروژه شما تنظیم می شود.

2

پس از شروع، برای بررسی پروژه دسترسی لازم را خواهید داشت.

3

پس از تایید گزارش نهایی، فایل های منابع پروژه را دریافت خواهید کرد.

4

در نهایت یک فیلم آموزشی جامع و پشتیبانی فنی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی ANSYS Fluent

نرم‌افزار Ansys Fluent دارای قابلیت‌های مدل‌سازی فیزیکی گسترده‌ای است که برای مدل‌سازی جریان، آشفتگی، انتقال حرارت و واکنش‌ها برای طیف وسیعی ازکاربردهای صنعتی، از جریان هوا بر روی بال هواپیما تا احتراق در کوره، از ستون‌های حباب‌دار تا سکوهای نفتی، از جریان خون تا ساخت نیمه‌رساناها، و از طراحی سیستم تهویه اتاق تا تصفیه خانه‌های فاضلاب مورد نیاز است. مدل‌های منحصربه‌فردی که به نرم‌افزار توانایی مدل‌سازی احتراق درون سیلندر، آکوستیک، توربوماشین‌ها و سیستم‌های چندفازی را می‌دهند، به گسترش دامنه دسترسی آن کمک کرده‌اند.

امروزه هزاران شرکت در سراسر جهان از به‌کارگیری نرم افزار Ansys Fluent به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از مراحل طراحی و بهینه سازی توسعه یک محصول بهره می‌برند. فناوری حلگر پیشرفته نتایج سریع و دقیق CFD، مش‌های متحرک و تغییر شکل انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیری موازی عالی را ارائه می‌دهد. توابع تعریف شده توسط کاربر (UDF) امکان پیاده‌سازی مدل‌های کاربری جدید و سفارشی‌سازی گسترده مدل‌های موجود را فراهم می‌کند. تنظیمات (set-up) حلگر در Ansys Fluent، راه‌حل (solution)، و فرایند پردازش (post-process)، این امکان را می‌دهد تا فرایند محاسبه را متوقف کرد، نتایج را با بخش پردازش بررسی کرد، در هر قسمت از تنظیمات تغییر ایجاد کرد، و تجزیه و تحلیل را در یک کاربرد مشخص ادامه داد.

شرکت پردازشگران مهر آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه مذکور از جمله مدل‌سازی پروژه‌های دیگر با اجرای ماژول‌های مختلف از جریان‌های چندفازی و جریان‌های آشفته (شامل مدل‌های مختلف LES ،SAS ،k-omega، k-epsilon ،laminar، و غیره)، جریان‌های واکنشی و احتراق (combustion)، فاز گسسته (discrete phase)، آکوستیک (acoustic)، انجماد و ذوب (solidification and melting)، و غیره می‌باشد. ما همچنین به مشتریان خود آموزش‌های گسترده‌ای ارائه می‌دهیم که در آن تنظیمات مورد نیاز به طور مفصل توضیح داده شده است تا هر فردی با هر سطحی از دانش CFD بتواند نحوه انجام شبیه‌سازی‌ها را درک کند. ما همچنین به مشتریان خود آموزش‌های گسترده‌ای ارائه می‌دهیم که در آن تنظیمات مورد نیاز به طور مفصل توضیح داده شده است تا هر فردی با هر سطحی از دانش CFD بتواند نحوه انجام شبیه‌سازی‌ها را درک کند.

Back To Top
جستجو
Whatsapp تماس با واتس آپ