دانلود نرم افزار انسیس فلوئنت Ansys Workbench

دانلود نرم افزار انسیس فلوئنت Ansys Workbench

دانلود نرم افزار انسیس فلوئنت

با توجه به اینکه طرح فروشنده شوید با استقبال گرم بسیاری از مشتریان، همکاران و کارشناسان مستقل فعال در زمینه شبیه سازی و تحلیل در زمینه مهندسی مکانیک روبرو شده است، این مجموعه را برآن داشت تا در جهت یکپارچه سازی محصولات ارائه شده و همچنین بالابردن میزان فروش هرکدام از فروشندگان عزیز اقدام به ارائه یک ورژن مشخص و تست شده نماید.

با توجه به اینکه ورژن های متفاوتی از نرم افزار Ansys Fluent ارائه شده است، و فایل های استخراج شده از ورژن های بالاتر تنها در همان ورژن یا ورژن بالاتر قابل استفاده و باز شدن می باشند، بنابراین برای کاهش اینگونه مشکلات بین فروشندگان عزیز و خریداران گرامی توصیه می شود که تمامی عزیزان تا حد امکان از ورژن یکسان و در عین حال به روز استفاده نمایند.

از طرف دیگر تمامی مشتریان این شرکت برای استفاده از فایل های فروشگاهی ارائه شده (تا کنون) از ورژن 19.2 این نرم افزار استفاده می نمایند، بنابراین از تمامی فروشندگان و مشتریان عزیز تقاضا می شود به منظور یکپارچه سازی تمامی محصولات از ورژن 19.2 این نرم افزار که لینک دانلود مستقیم آن به همراه کرک آن و همچنین روش نصب و کرک این نرم افزار در زیر آمده است استفاده نمایند.

البته لازم به ذکر است که هیچگونه اجباری در این مورد نیست و تمام عزیزان می توانند از تمامی ورژن های ارائه شده از طرف شرکت ََANSYS استفاده نمایند. اما باید توجه داشت که پس از فروش محصول ممکن است این تفاوت بین ورژن نرم افزار فایل های ارائه شده و ورژن نرم افزار خریدار، موجب بروز مشکلاتی شود. لذا خواهشمند است در صورت امکان از این ورژن ارائه شده استفاده نمایید.

راهنمای نصب نرم افزار Ansys workbench V-19.2

در لینک دانلود مستقیم نرم افزار، ورژن 19.2 نرم افزار به صورت دو فایل ایزو ارائه شده است. برای نصب نیاز است تا نرم افزاری که توانایی باز کردن فایل های ایزو را داشته باشد نصب نمایید. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار Virtual Clone Drive می باشد که میتوانید به صورت رایگان از طریق اینترنت دانلود نمایید.

پس از باز کردن فایل ایزو شماره 1 (Disk 1.iso)، طبق شکل روی گزینه Setup کلیک کنید و مشابه عکس های قرار داده شده مراحل نصب را ادامه دهید. لازم به ذکر است با توجه به اینکه این نرم افزار در قالب دو فایل ایزو ارائه شده است، در زمان نصب پس از مدتی با پیغامی روبرو می شوید که از شما میخواهد Disk 2 را فراخوانی نمایید. در این مرحله شما باید فایل دوم (Disk 2.iso) را مشابه فایل ایزو شماره 1 باز کرده و در پنجره باز شده در زمان نصب مسیر دیسک مجازی شماره 2 را فراخوانی نمایید.

 

 

پس از نصب کامل نرم افزار، پنجره نصب را بسته و وارد پوشه کرک قرار داده شده شوید. در ابتدا تمامی محتویات داخل پوشه( Crack with local license (server setup is not needed را کپی کرده و در محل نصب در فولدر ANSYS Inc کپی نمایید. در صورت پیغام مبنی بر وحود داشتن فایل مشابه در این فولدر، گزینه Replace  را انتحاب نمایید.

 

پس از این مرحله دوباره تمامی محتویات داخل پوشه ANSYS.ICEPAK.NETEX-G.V19.2.WIN64-SSQ را در محل نصب و در همان فولدر ANSYS Inc کپی نموده و در صورت پیغام مشابه حالت قبل دوباره گزینه Replace را انتخاب نمایید.

 

پس از انجام تمامی مراحل، دستگاه خود را یک بار ریستارت نمایید. نرم افزار به صورت کامل نصب شده و برای باز کردن نرم افزار کافیست تنها در قسمت Search ویندوز، عنوان Ansys Workbench را سرچ نمایید.

نظرات (3)

علی

سلام..
ببخشید من نمیتونم دانلود کنم ارور 404 میده

    رضا امینی

    با عرض سلام
    اصلاح شد
    با درود

میلائ

پوشه ANSYS.ICEPAK.NETEX-G.V19.2.WIN64-SSQ من پیدا نکردم و در فایل کرک فقط share فایل هست..

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
you tube
logo-samandehi